Saadet Partisi Sultanbeyli, yerel seçim için start verdi: MİLLETİN VEKİLİ MİLLETİN YANINDA « Haber Takip

1 Aralık 2023 - 21:45

Saadet Partisi Sultanbeyli, yerel seçim için start verdi: MİLLETİN VEKİLİ MİLLETİN YANINDA

Saadet Partisi Sultanbeyli, yerel seçim için start verdi: MİLLETİN VEKİLİ MİLLETİN YANINDA
Son Güncelleme :

12 Kasım 2023 - 19:18

Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı, belediye seçimleri için aylar öncesinden hazırlıklara girişti. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan seçim çalışmalarına resmi olarak başladıklarını açıkladı.

 

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI FETULLAH BÜLBÜL: YAŞANABİLİR SULTANBEYLİ’Yİ EL ELE VEREREK İNŞA EDEBİLİRİZ

Büyük ilgi gören programda ayakta kalan misafirler merdivenlere oturmak zorunda kaldı. Halihazırda yönetimde olan Sultanbeyli Belediyesinin vermiş olduğu sözlerden, yapmış olduğu icraatlere kadar ayrıntılı bir karne çıkarıldı. Bu karnede binlerce kişinin katıldığı farklı siyasi görüşten insanın nabzı yoklanarak mevcut belediyenin olumlu-olumsuz çalışmaları, Sultanbeyli’nin kronik problemleri olan kentsel dönüşüm, kontrolsüz sığınmacı artışı gibi birçok önemli kalem ele alındı.

Sultanbeyli’nin demografik yapısı, ulaşım problemleri, eğitim kalitesi, iş olanakları gibi birçok ayrıntılı bilginin yer aldığı karneyi ve çözüm önerilerini Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’ın katılımıyla Sultanbeyli halkına duyurdu. Saadet Partisi İlçe Başkanı Fetullah Bülbül; “Biz Sultanbeyli’de Saadet Partisi olarak hazırız. Mahalli seçimleri bir parti seçimi olmaktan öte bir ilçenin problemlerinin konuşulduğu ve çözümlerinin arandığı bir seçim olarak görüyoruz. Bu minvalde herkes şu çağrımızı bilsin ki bu süreçte derdimiz ortak problemler etrafında toplanıp hep birlikte bu sorunları çözebilmektir. Bugün Saadet Partimizin mecliste kurmuş olduğu grubun ülkemiz ve İslam coğrafyaları için faydalarını görüyoruz. Aynı şekilde yerel problemlerimizi meclise taşıyarak Sultanbeylimizin problemlerini de etkili bir şekilde çözüme ulaştırmak adına elimizden geleni yapacağız. Saadet Partisi Sultanbeyli olarak hazırlıklarımızı yaptık. Bu sürecin inşasını, yaşanılabilir Sultanbeyli derdini taşıyan herkes de oluşturmaya, olgunlaştırma ya hazırız.” diyerek ortak akıl ve problem-çözüm odaklı bir seçim stratejisi belirlediklerini açıkladı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ARIKAN: SULTANBEYLİ’NİN YEREL PROBLEMLERİNDEN İSLAM DÜNYASININ PROBLEMLERİNE KADAR NE VARSA MECLİSTE ÇÖZÜME ULAŞTIRILANA KADAR ÇABALAYACAĞIZ

Gerek Sultanbeyli ve Türkiye özelinde yaşanan temel problemleri gerekse Filistin başta olmak üzere yaşanan büyük çıkmazlardan bahseden Arıkan; “Mecliste oluşturmuş olduğumuz grubun amacı Türkiye’nin ve İslam aleminin temel problemleriyle alakalı atılan her adımda var olduğumuzu göstermektir. Grubumuz, Sultanbeylinin yerel problemlerinden başlayarak Gazze’de, Filistin’de yaşanan insanlık dışı katliamlara kadar her türlü önemli adımı atmaya çalışmaktadır. Bildiğiniz üzere grubumuzdan bir heyet şuan da Gazze’de yaşanan insanlık dışı olayları tespit etmek üzere oradalar. Ümmetin ve milletin problemlerini yok sayan yöneticilere karşı şu anda nasıl mücadele ediyorsak, Sultanbeylimiz de şundan emin olsun ki yerel problemleri meclise taşıyacak ve daha güçlü, daha hızlı ve daha ısrarcı bir şekilde olumlu sonuçlar almak adına canla başla mücadele edilecektir.” dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.