Haber Takip

ÜSKÜDAR’DA ERZAK KOLİSİ VE ALIŞVERİŞ KARTI DAĞITIMI

ÜSKÜDAR’DA ERZAK KOLİSİ VE ALIŞVERİŞ KARTI DAĞITIMI
15 Nisan 2021 - 11:47
Üsküdar Belediyesi tarafından Ramazan ayı için ihtiyaç sahibi ailelere marketlerde kullanabilecekleri alışveriş kartı ve erzak kolisi dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Dayanışma ve kardeşliğin ayı olan Ramazan’da Üsküdar da ihtiyaç sahibi tek bir aile bırakılmadan sokak sokak, kapı kapı gezen ekipler ailelere alışveriş kartı ve erzak kolisi dağıtımında bulunuyor.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen dağıtımla ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak, “Erzak kolileri ve alışveriş kartı dağıtımımız devam ediyor.  Dayanışma ayı Ramazan’da, Üsküdar’ımızda ihtiyaç sahibi tek ev, elimizin değmediği tek gönül kalmayana kadar devam.” diyerek Ramazan ayında paylaşmanın önemini belirtti.

Önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin kapıları görevli personel tarafından Başkan Hilmi Türkmen’in selamı ile çalınıyor. Koli ve kart dağıtımı ardından memnuniyetlerini dile getiren hemşehriler Başkan Hilmi Türkmen’e ve Üsküdar Belediyesi’ne teşekkürlerini iletiyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.