Haber Takip

MOTOSİKLET ÜSTÜNDE KÖZ YOLCULUĞU

MOTOSİKLET ÜSTÜNDE KÖZ YOLCULUĞU
06 Nisan 2021 - 8:38
İstanbul Sultanbeyli’de araç trafiğinin yoğun olduğu bir caddede motosiklet sürücüsü seyir halindeyken bir eliyle motosikletin gidonunu tutarken diğer eliyle içi nargile közüyle dolu kovayı tutarak yoluna devam etti. Motosiklet sürücüsünün kaskının da olmaması dikkat çekti. Olay anı başka bir sürücünün kamerasına yansıdı.

Geçen pazar günü sabah saatlerinde Sultanbeyli ilçesi Petrol Yolu Caddesi’nde meydana gelen olayda, iddiaya göre cadde üzerindeki bir motosiklet sürücüsü, trafikte seyir halinde olduğu sırada bir eliyle motosikleti sürerken diğer eliyle de sopaya bağlı olan içi nargile közü dolu kovayı tutarak tehlikeli bir şekilde yoluna devam etti.

Tehlikeli yolculukta motosiklet sürücünün kaskının ve herhangi bir motor kıyafeti olmaması dikkat çekti. Motosiklet sürücüsünün canını hiçe saydığı tehlikeli yolculuk trafikte seyir halinde olan başka bir sürücün araç kamerasına yansıdı. Trafikte bir süre daha ilerleyen motosiklet sürücüsü daha sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.