Saadet’ten seçim startı « Haber Takip

22 Ekim 2021 - 23:33

Saadet’ten seçim startı

Saadet’ten seçim startı
Son Güncelleme :

26 Eylül 2012 - 14:48

Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı genişletilmiş ilçe divanını dün akşam Atlas Kongre Salonunda gerçekleştirdi. 2013 yılındaki Belediye seçimleri için Saadet Partisinin hazır olduğunu ifade eden Yılmaz, ‘Sultanbeyli’de reklam belediyeciliği yapılmakta. Reklam belediyeciliğini ortadan kaldırmak için seçim startını bu program ile veriyoruz’ dedi. Toplantıya ayrıca GİK üyesi ve Trabzon’un Araklı eski Belediye Başkanı Ümit Çebi ile çok sayıda partili katıldı.

SEÇİM STARTINI BU GÜN İTİBARİ İLE VERİYORUZ

Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, “Saadet Partisi olarak her zaman seçimlere hazır bir parti olarak bulunmaktayız. Bildiğiniz gibi önümüzdeki 2013 yılı Ekim ayında mahalli seçimler var. Bu bakımdan teşkilatlarımızı seçimlere hazır hale getirme noktasında son durumumuzu gözden geçirmek, önümüzdeki bir yılı programlamak için bu akşam bu genişletilmiş ilçe divanımızı yapıyoruz. Eksi ve artılarımızı gözden geçirdikten sonra seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi düşünüyoruz. Refah Partili Belediyeler Türkiye’de bir çığır açmıştı. Belediyeciliğe yeni bir boyut kazandırmışlardı. Tabi bu şimdi tıkandı. Ama Türkiye Saadet Partisiyle birlikte yeni bir Belediyecilik dönemine girecek. Bunun için yılmadan, eğilmeden milletimize hizmet etmenin aşkı, gayreti ve heyecanı içinde bu çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.

TAPU MESELESİNİ ÇÖZEMEYEN BİR BELEDİYE İLE KARŞI KARŞIYAYIZ

Konuşmasının sonlarında Sultanbeyli’nin mülkiyet meselesine de değinen Yılmaz: ‘İlçemiz dokuz yıldır AKP tarafından yönetilmekte. Cumhurbaşkanından tutun en alt birime kadar AKP’lilerin olduğu bir dönemde Sultanbeyli’nin mülkiyet meselesi çözülmedi. Yerelde işi başaramayacağını anlayan belediye 350 bin nüfuslu Sultanbeyli’yi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na dolayısıyla TOKİ’ye teslim etti. İnsanlarımızın tapu ve imar ile ilgili tedirginlikleri ve sıkıntıları AKP tarafından çözülebilmiş değil. Bugün itibari ile çözüyoruz demeye kalksalar dahi bunlara zamanı yetmez. O halde biz Saadet Partisi olarak ev ev dolaşıp bunların bu acziyetini Sultanbeylili hemşehrilerimize anlatacağız’ ifadelerini kullandı.

ÇEBİ: ‘BOP EŞ BAŞKANLIĞI İLE BU İŞ YÜRÜMEZ’

Trabzon Araklı Belediyesi Eski Başkanı ve Genel Merkez GİK Üyesi Ümit Çebi toplantıya katılarak eğitim konuşması yaptı. Çebi, tarihe bakıldığında ecdadımızın hedef ve yaşantılarının günümüz insanından çok çok önde olduğunu belirterek, özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın tehlike altında bulunduğunu söyledi. “Esrar ilkokul çağına indi, çocuklarımız sokaklardan kaçırılıp organ mafyasına satılıyor. Burası Osmanlı toprağı… Ecdadımız gayri müslimin dahi namusunu korurdu. Eşeğe yüklenecek yükün sınırı için ferman çıkartacak kadar hassas düşünen bir ecdadın torunlarıyız. Leyleklerin göç zamanı onlara yuva yapmış, bir bahçeden üzüm kopardığında yerine ağaca altın bağlamış. Ecdadımız vatanı savunma yolunda çile çekmiş, ızdırap çekmiş, hainlik yok, vatan satmak yok. Haçlı zihniyeti bizii Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda geçemezken, şimdi AB ile Bop Eşbaşkanlığı ile ılımlı islam, dinler arası diyalog safsataları ile truva atlarıyla içeriden yıkmaya çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

NİYE ERBAKAN? SİYONİZM BUNU ÇOK İYİ BİLİR

Lider feraset duygusu güçlü bir insandır. Olayları iyi tahlil eder, ufku geniştir. Lider kullanılamaz, onun bir davası vardır. Ona kilitlenir, ezilir, ipe götürülür, sürünür ama hiçbir zaman davasından geri gelmez. Lider sonradan olunmaz, lider doğulur. Partilerimiz haksızlık, yolsuzluk, namussuzluk yaptığı için kapatılmadı. Bu milletin hakkını, hukukunu savunduğu için kapatıldı. Biz zihniyet mücadelesi veriyoruz. “Yeni Dünya” dediği için siyonizm Erbakan’la uğraşıyor. Bizim mücadelemiz sadece birtakım azınlığın menfaati için ya da Saadet Partisi’nin menfaati için değil. Tüm insanlık kurtulsun çalışması yapıyoruz. Hakkı korunacak, namusu korunacak, alın teri sömürülmeyecek, toprağı işgal edilmeyecek bir medeniyetin kurulması çalışmasını yürütüyoruz. Belediyeciliği bu millete biz öğrettik. Belediye başkanları kralken, halka hizmet etmeyi biz öğrettik. Milli ekonomi nedir biz öğrettik, faizsiz ekonomi nedir biz öğrettik, İMF’yi biz sürdük bu ülkeden. AB’ye karşı D-8’in temellerini attık. Bu destanları yazdığımız için onur duyuyoruz” cümlelerini kaydetti.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.