Erbakan: ‘Siyonizm Mikroptur, Mikrobun ilacı’da Milli Görüştür’ « Haber Takip

22 Ekim 2021 - 10:05

Erbakan: ‘Siyonizm Mikroptur, Mikrobun ilacı’da Milli Görüştür’

Erbakan: ‘Siyonizm Mikroptur,  Mikrobun ilacı’da Milli Görüştür’
Son Güncelleme :

20 Şubat 2012 - 14:19

Saadet Partisi Sultanbeyli Gençlik Kolları şahlanışı Sultanbeyli’den başlattı

Erbakan: ‘Siyonizm Mikroptur,

Mikrobun ilacı’da Milli Görüştür’

Saadet Partisi Sultanbeyli Gençlik Kollarının davetlisi olarak dün Sultanbeyli’ye gelen Dr. Fatih Erbakan, Gençlik Kollarının tertiplediği “Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocayı Anma Programı’na katıldı. Salonu hınca hınç dolduran vatandaşlara seslenen Erbakan: ‘Arkalarında bir holding, bir medya kuruluşu olmamasına ve seçimlerde bir kuruş hazine yardımı almamalarına rağmen var güçleriyle, azimle, inançla yollarına devam ettiklerini vurguladı’

SALON HINCA HINÇ DOLDU

Prof. Dr. Necmettin Erbakan, şahadetinin 1. yılında, partisinin Sultanbeyli Gençlik Kollarınca, Atlas Kongre ve Düğün Salonu’nda düzenlenen “Erbakan Hocayı Anma Programı”yla anıldı. Programda “Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca için hatim duası” yapıldı. Erbakan hocanın görüntü ve konuşmalarının yer aldığı sinevizyon ve gençlik kolları faaliyetlerinin yer aldığı sinevizyon gösterimleri yapıldı. Programa Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi, Genel Başkan Başdanışmanı ve Merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan, Saadet Partisi İlçe yönetimi ve gençlik kolları yönetimi, İstanbul il ve gençlik yönetimleri de katıldı.

BÜLBÜL: ‘GENÇLİK OLARAK SULTANBEYLİ’DEN ŞAHLANIŞI BAŞLATACAĞIZ’

Programın açılış konuşmasını yapan ilçe Gençlik Kolları Başkanı Fetullah Bülbül, gençliğin öneminden bahsetti. Gençliğin Milli Görüş davası için büyük öneme sahip olduğunu belirten Bülbül; “ Bugün öğlen Gençlik Merkezimizin açılışını yaptık. Bu merkezle birlikte şahlanışa başlıyoruz. Allah’ın yardımıyla Hakk’ın hakim olması için çok çalışacağız. Ayrıca bugün burada Merhum Hocamızı anıyoruz. Ben inanıyorum ki Hocamız şuan burada bizlerle. O yüzden sizleri selâmlarken Hocamızı da selâmlıyorum, Hoş geldiniz Hocam!” diyerek konuşmasını yaptı.

YILMAZ: ‘YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ İKTİDARINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’

Gençlik Kolları Başkanı Fetullah Bülbül’den sonra kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Başkanı İsmail Yılmaz; “Merhum Erbakan Hocamızın izinden giden bir gençlik, Merhum Hocamızın izinden giden bir nesil arzuluyoruz. Eğer böyle olmazsa başta Türkiye’miz olmak üzere tüm dünyada zulüm devam edecektir. Şayet, Merhum Erbakan Hocamızın peşinden giden nesiller yetişirse, işte o zaman bu zulümleri durduracak güç var olmuş demektir. Davanın şuuruyla, bilinciyle hareket ederek inşallah, yeniden Milli Görüş’ün iktidarını gerçekleştireceğiz” dedi.

ERBAKAN: ‘4. PARTİMİZİ KAPATSALAR 5. PARTİYİ KURUP YOLUMUZA DEVAM EDERİZ’

Dr. Fatih Erbakan ise, yaptığı konuşmada, Sultanbeyli’nin, yıllardan beri “Milli Görüşün en büyük kalesi” olduğunu ve Milli Görüşün 1989’da İstanbul’a buradan giriş yaptığını belirterek, önümüzdeki dönemde de Milli Görüşün İstanbul ve Türkiye’yi yeniden fethetmeye Sultanbeyli’den başlayacağını belirtti. Erbakan, arkalarında bir holding, medya kuruluşu olmamasına, seçimlerde bir kuruş hazine yardımı almamalarına rağmen var güçleriyle, azimle, inançla yollarına devam ettiklerini vurgulayarak, “Bizim kökümüz öylesine sağlam ki, bu dava öylesine dualarla, öylesine maneviyatlı bir şekilde yola başladı ki, öylesine bereketli bir dava ki 4 tane partimizi de kapatsalar 5’incisini kurup, ‘yine de yolumuzdan dönmeyiz’ diyerek yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonra da ilelebet devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ERBAKAN: ‘HAYAT, İMAN VE CİHATTIR’

 

Merhum Babası Erbakan’ı rahmetle andıklarını ifade eden Erbakan, konuşmasına şu şekilde devam etti: “Hepimizin babası, hepimizin hocası, hepimizin lideri olan o büyük dava adamı, o müstesna insan, bütün hayatını malıyla, canıyla, bütün gücüyle, kınayıcıların kınamasından ve verecekleri hiçbir zarardan asla çekinmeden son nefesine kadar cihat etmekle geçirdi. Cenab-ı Allah kendisinden binlerce kez razı olsun. Kendisi hayatı boyunca bütün gücüyle, malıyla, canıyla, bütün insanlığın ve bütün Müslümanların kurtuluşu için mücadele etti, cihat etti. Buna hepimiz en güçlü şekilde şahadet ederiz. Kendisinin en meşhur cümlelerinden bir tanesi ‘hayat, iman ve cihattır.’ Kendisi sadece bu sözü söylemekle kalmayıp bütün hayatı boyunca bu söze uygun şekilde yaşadı.

BİZE EMANET EDİLEN MİLLİ GÖRÜŞ SANCAĞINI YÜKSEKLERE DİKECEĞİZ

Bize İslamın aslının, özünün, en büyük ibadetin cihat ibadeti olduğunu bu örneğiyle açıklıyor. ‘Allah yolunda mücadele söz konusu olduğu zaman, Allah yolunda tüm insanlığın kurtuluşu olan cihat söz konusu olduğu zaman hiçbir gerekçeyle o cihadı terk edemeyiz’ derdi. İnşallah bu büyük hizmetinin, bu büyük cihadının, bu büyük mücadelesinin mükafatını en güzel şekilde görüyordur.” Erbakan’ın çizdiği, açtığı yolda eskisinden çok daha güçlü ve azimli bir şekilde yürüyeceklerini belirten Fatih Erbakan, “İnşaallah bizlere emanet ettiği Milli Görüş sancağını en yükseklere dikeceğiz” dedi.
ERBAKAN: ‘SİYONİZİM BİR MİKROPTUR’
Bugün dünyanın en büyük gerçeğinin 40 yıldan beri ifade ettikleri gibi “dünya siyonizmi” olduğunu söyleyen Erbakan, “dünya siyonizminin bugün dünyada yaşadıkları sıkıntılara, çektikleri çilelere ve insanlığın yakalanmış olduğu hastalığa sebep temel mikrop olduğunu” ifade etti. Fatih Erbakan, “Kurtuluşun tek adresi milli görüş diye bağırıyoruz. Biz bu sistemi kökünden değiştirmeye talibiz. Çünkü dünya siyonizmi mikrobunun tedavisi olan antibiyotiğin adı milli görüştür. Antibiyotik olmadan tedavi olmaz. Bütün insanlığın kurtuluşu milli görüştedir” diye konuştu.

ERBAKAN: ‘SİZ MİLLİ DEĞİLSİNİZ Kİ MİLLİ OTOMOBİL YAPASINIZ’

Hükümetin Yerli ve Milli Otomobil çalışmasının güzel bir olay olduğunu ifade eden Erbakan; “ Olayın kokusu meğer sonradan ortaya çıktı. Ünlü Siyonist bir patronun otomobil modelinin, İtalya’da iş görmeyen modelinin, her türlü parçasıyla İtalya’dan ithal edilerek, Türkiye’de satılması olayı bu. Şasisi İtalya’dan, motoru İtalya’dan, parçalar İtalya’dan gelecek. Ne yapacaklarmış, zahmet edip de otomobile bir Türkçe isim vereceklermiş. Sevsinler sizin yerli ve milli otomobilinizi. Böyle Milli Otomobil mi olurmuş Allah aşkına, siz Milli değilsiniz ki Milli otomobil yapasınız.” diyerek hükümetin icraatlerini de eleştirdi. Fatih Erbakan, hükümete seslenerek; “Hani siz, bütün komşularla sıfır sorun politikası izliyordunuz, hani nerede Allah aşkına o komşular, neden şimdi sorunlarımız var, neredeyse Suriye’yle kanlı bıçaklı olduk. Siz oturmuşsunuz kırmızı telefon başında, “Amerika’dan bir haber gelse de ne yapacağımızı öğrensek” diyerek bekliyorsunuz. Bir de çıkmışlar, biz de Hocamızı seviyoruz, onu Cumhurbaşkanı yapacağız, biz de Milli Görüşçüyüz diyerek oy topladılar, milletimizden güvence aldılar. Hadi ordan, Milli Görüşçüyüm diyen, Amerika’dan emir almaz! Rotasını kendisi çizer, Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanı nasıl Milli Görüşçü oluyormuş Allah aşkına. Milli Görüşçülerin yeri, İslâm Birliği diyenlerin, D-8 diyenlerin yeridir. Milli Görüşçülerin adresi bellidir, Saadet Partisi’dir.” Dedi.  Fatih Erbakan’ın konuşması sırasında sık sık “Mücahit Erbakan” sloganları atıldı. Salonun tamamının dolduğu, hatta salondan taştığı da gözlendi. İlçe gençlik kolları Başkanı Fetullah Bülbül’ün Dr. Fatih Erbakan’a plâket takdim etmesinin ardından program sona erdi. Fatih Erbakan yoğun izdiham arasında Sultanbeyli’den ayrıldı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.