REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

2023’ÜN ÖNEMİ!..

2023’ÜN ÖNEMİ!..
Sevilay Koç Dursun
Sevilay Koç Dursun( sevilaykocdursun@habertakip.org )
18 Ocak 2021 - 13:37

2023’de milletin vereceği oy, doğru partiye giderse yedi nesli rahat edecek, ya da sefillik çekecek.

Evet bu kadar net söylüyorum.

Önümüzde ki yüz yılın, temellerinin atılacağı, dirayetle ve sağlam iradeyle kat edilmesi gereken muazzam yollar, ve alınacak kritik kararlar var.

Türkiye’nin şimdi olduğu gibi, dirayetli ve dik duruşuyla dünyayı dize getiren güçlü bir liderle yola devam etmesi, hayati önem arz ediyor.

Şu bariz bir gerçektir ki, halk birileri tarafından dolma akıl ve sistematik algı ile bilinçli bir şekilde asimile ediliyor…

Bu süreçte kendini iyi ifade eden, geçmişte faydalı işler yapıp sözünün eri olan partiler bir tık önde olsa da, halkın kafası karışık.

Yeni argümanlar, yeni söylemler, yeni sloganlar geliştirerek, milletin tam manasıyla her konuda anlaşılır bir dille, aydınlatılması büyük önem taşıyor.

Büyük Türkiye resmini  iyi gören, doğru analiz eden ve analizini halka ve 2023’de 18 yaşını doldurmuş olup oy kullanacak olan binlerce gence aktarabilen ipi göğüsleyecek.

Görev aldığı bölgede, halkın ne istediğini, nelere doyduğunu, nelerden sıkıntı çektiğini, ihtiyaçları iyi analiz edebilen ve doğru argümanlarla sahaya inen, sahasının coğrafi ve etnik yapısına son derece hakim olan adaylar, partisinin en büyük destekçisi olacaktır.

Öte yandan millet takdirini kullanırken, Türkiye hangi liderle yoluna devam ederse gelecek aydınlık olur? sorusuna, doğru kanallarla en yakın cevabı bulmalı ve ona göre ülkesinin geleceğine yön verecek oy’unu kullanmalıdır.

Popülariteden beslenen, asparagas ve magazinsel çalışmalarla göz boyayan balon partilere bu ülke ziyan ettirilmemelidir.

Millet, hiç bir şey yapmadan algı ve balon vaatlere oy verecek kıvamdan kurtarılıp, gerçek hizmete oy verme kıvamına getirmek de, sahaya inen teşkilatçının boynunun borcu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Bu ülke de seçimi kazansa da yükü çok ağır, kaybetse iki kat daha ağır olacak tek bir parti var, o da herkesçe malum.

Mesuliyetin en büyüğü, geleceğe dair yapılan planları doğru ve anlaşılır bir şekilde halka izah edecek olan parti teşkilatının A dan Z’ye tamamının omuzlarında bir vazifedir, borçtur.

Halkın doğru iradesi, geleceğin ne kadar aydınlık, yada karanlık olacağını belirleyecektir.

Öyleyse doğru iradeyi aşılamak gerek.

2023’te Türkiye’nin dümenine geçecek olan lider, avrupanın masasına oturup yumruğu vurabilen olmalıdır, aksi durum da bu güne kadar kazanılan itibar, kat edilen yol, yerle yeksan olur.

Bu güne kadar meydanlarda verdiği sözlerin tamamına yakınını, vakti ve sırası geldikçe gerçekleştiren lider, Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı hizmetler ve bu ülkeye kazandırdığı itibar takdire şayandır, ve asla ziyan edilmemelidir.

Lider de olması gereken en önemli vasıflardan biri olan ‘Emin’ sıfatını tescillemiş olduğunun bir ispatıdır.

Seçim zamanı bu argümanları iyi değerlendiren, hizmet ve ahlaka oy veren millet rahat eder.

Arkasına yaslanır…

2023’ü iktidar savaşı veren partiler değil millet kazanacak, yada kaybedecek.

Vebal çok büyük!

Kalın sağlıcakla.

Sevilay Koç Dursun

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.