REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

“HAYVANLARA DESTEK OLMAK ADINA SİZLERİ BURAYA BEKLİYORUZ”

“HAYVANLARA DESTEK OLMAK ADINA SİZLERİ BURAYA BEKLİYORUZ”
0 views
24 Aralık 2018 - 11:03

MOTORİZE Arama Kurtarma ve Destek Derneği üyesi olan 20 kişilik bir grup, Çekmeköy Reşadiye ormanında yaşayan sokak hayvanlarına yardım ediyor.

 

Derneğe üye olan 20 kişilik motosikletli grup sabah saatlerinde Reşadiye ormanına gitti. Reşadiye ormanına giden grup yanlarında mama ve kemikleri sokak hayvanlarına verdi. Ekip üyeleri aynı zamanda hayvanların barınabilmeleri için kulübeler yaptı. Grup üyelerinden olan H.T,  ” Motorize Arama Kurtarma Destek Derneği “MAKUD” olarak arkadaşlarımızla birlikte besleme gerçekleştiriyoruz. MAKUD olarak arama ve kurtarmanın önemini her yerde insanlara anlatma konusunda kendimize görev edindik. Bu sadece insanlar için yapılan arama-kurtarma faaliyetlerinin yanı sıra bütün canlılar için olması gerektiğine kanaat getirdik. Belirli aralıklarla düzenli olarak dışarıda yaşayan, doğal ortamlarında bulunan canlıların da beslenmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Bir afet esnasında bizim düşündüğümüz şey şudur; sesimi duyan var mı? Ve o sesi duymak için oraya gideriz. Burada canlıların maalesef sesini duyan insanlara ihtiyacı var. Onların beslenmeye, su içmeye ve barınmaya ihtiyaçları var. Lütfen bu konuda duyarlılık gösterin. Sizin için çok önemli meblağlara mal olmayacak işler bunlar. Bu konuda canlıların hayatını daha iyi yaşayabilmesi için özellikle bu ortamlarda onlara destek olmak adına sizleri de buraya bekliyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.