REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Pendik Türkay’la Devam Dedi

Pendik Türkay’la Devam Dedi
18 Haziran 2014 - 7:28

Pendik Kent Konseyi’nin 2014 Yılı 2. Olağan Genel Kurulu Toplantısında Ayşenur Türkay, yeniden başkan seçildi.  Türkay, daha önce tanıtımını yaptıkları 3 projenin de yakında hayata geçirileceğini açıkladı.  

Katılımcı yönetim ilkesiyle çeşitli sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumu temsilcilerinden oluşturulan Pendik Kent Konseyi’nin 2014 Yılı 2. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantının önemli gündem maddesini oluşturan başkan seçiminde mevcut başkan Ayşenur Türkay oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi. Başka bir adayın yer almadığı başkanlık seçimiyle birlikte Türkay’ın beraber çalışacağı yönetim kurulu da belirlendi. Seçimden önce görev yaptığı 2,5 seneyi değerlendiren Türkay, konseyin kurumsal kimlik oluşturduğunu, WEB sitelerini kurarak aktif hale getirdiklerini dile getirerek konseyin yapısını belirleyen yönergeler hazırladıklarını belirtti.

3 proje belediye meclisinden geçti

Daha önce duyurulan 3 projenin durumu hakkında konsey üyelerini bilgilendiren Ayşenur Türkay; Kent Müzesi, Engelsiz Pendik ve Köy Pazarları konusunda çalıştayların çalışmalarının devam ettiğini ve belediye meclisi tarafından kabul görüldüğünü bildirerek yakın zamanda bu projeleri faaliyete geçireceklerini belirtti. Türkay, konseye verdiği desteklerden ötürü Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e teşekkür etti. Genel Kurul Divanı Enver Tuksal, İsmaik Büyükkayıkçı ve Mete Irkan’dan oluştu.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.