REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Fotoğraflar Dile Geldi

Fotoğraflar Dile Geldi
12 Haziran 2014 - 7:39

Hastanelerde sadece acı ve üzüntü değil, mutluluk ve umut da yaşanıyor. İstanbul  Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği tarafından Pendik’te açılan fotoğraf sergisinde, hasta ve sağlık çalışanlarının paylaştığı güzel anlar çarpıcı karelerle gözler önüne serildi.

 

Bugüne kadar  yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapan Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde, bu kez İstanbul  Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği’nin hazırladığı “Mutlu yüzler, umutlu  gülüşler” adlı fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleşti. Birliğe bağlı  hastanelerde hasta ve sağlık çalışanı arasında yaşanan güzel anlar,  fotoğraf kareleriyle anlatıldı.  Kimi fotoğrafta ameliyattan çıkmış küçük bir kız çocuğunun gülümsemesi kimisinde de tansiyonu ölçülen yaşlı bir hastanın duyduğu heyecan yer aldı.

Sağlık kurumunda şiddet kabul edilemez

Serginin açılış konuşmasını yapan İstanbul  Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tunçay Palteki, açtıkları sergi için bir yıldır hazırlık yaptıklarını, birliğe bağlı hastanelerde çekilmiş bu fotoğraflar ile hasta ve sağlık çalışanları arasındaki memnuniyeti göstermeyi hedeflediklerini söyledi. Belediye Başkanı Kenan Şahin de bazı hastanelerde meydana hasta doktor arasındaki şiddet olaylarının kabul edilemez olduğunu ifade ederek,  “Basit meselede de bile şiddete başvuruluyor. Maalesef şiddet sadece sağlıkta değil, her alanda yaygın. İnsanlar birbirini, iyi anlamadan her şeye kendi açılarından baktıkları için genelde şiddete başvuruyor.” şeklinde konuştu. Konuşma ve tebriklerin ardından sergi açılmış oldu.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.