REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Beykoz’a Dört dörtlük Gençlik Evi

Beykoz’a Dört dörtlük Gençlik Evi
04 Haziran 2014 - 7:17

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi ve Kalyon Grup’un sosyal sorumluluk projesi kapsamında ortaklaşa düzenledikleri protokol ile  “Tokatköy Gençlik Evi” donanımlı ve alternatif içeriğiyle ilçeye kazandırıldı. Açılışı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi Gül Mutlu, Beykozlularla birlikte yaptı.

İçerisinde bir bilgisayar odası, bir kütüphane, bir derslik ve gençlerin spor yapabileceği ve tv, dvd izleyip sohbet edebilecekleri bir kafeteryası bulunan merkez ile Tokatköy mahallesinin gençleri kendilerine ait bir merkeze daha kavuşmuş oldular.

Tokatköy Merkez Camii yanına açılan Gençlik Evi açılışına İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi Gül Mutlu, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve eşi Ayten Erdoğan, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve vekili Salim Öztürk, Beykoz Belediye Başkanı eşi Ayşe Çelikbilek, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Beykoz Emniyet Müdürü Temel Açmalı Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Gençlik Müdürü Serkan Öçalmaz, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Kalyon Grubu Yönetimi Sosyal Gelişim Başkanı Reyhan Kalyoncu ve yönetimi, ilçe sakinleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

İlçe Spor Hizmetleri ve Gençlik Müdürü Serkan Öcalmaz, başta Kaymakam Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere, Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Özmen’e, Reyhan Kalyoncu’ya ve katkıda bulunan herkese teşekkürlerini iletti.

Amaçlarının, gençlerin sosyal hayata aktif katılımlarını sağlayacak ortam ve imkânlar yaratmak olduğunu belirten Reyhan Kalyoncu, kendisinin bir hayalinin gerçekleştiğini belirtti. Kurumda çalışan personelin Kalyon Grubu’nun gönüllülük esasına göre çalışan elemanlardan oluştuğunu belirten Kalyoncu, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ise sosyal belediyecilik anlayışı gereği gençlerin kültür, sanat ve spora duyulan ihtiyaçlarını gidermek için ellerinden gelen katkıyı sunduklarını, yaptığı yenilikçi projeler için başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ve tüm katkı sunanlara teşekkürlerini belirtti.

Kaymakam Süleyman Erdoğan, kendi himayelerinde gerçekleşen bu proje için Vali Hüseyin Avni Mutlu’ya, Başkan Çelikbilek’e, Reyhan Kalyoncu’ya ve hayırseverlere teşekkür ederek, gençlerin vakitlerini geçirebilecekleri bir mekana kavuştuğunu ifade etti. Kaymakam Erdoğan gençlere “Önce kitap okuyun, sonra bilgisayarda oynayın” diyerek, açılışın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Vali Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi Gül Mutlu’da, mekânın cami ve okul yanında güzel bir konumda olmasının Tokatköylü gençlere avantaj sağlayacağını belirterek, “Gençlerimizi, annelerimizi, yetenek, eğitim, strateji gibi özelliklerle donanımlı kılmalıyız. Reyhan Hanım’a bu güzel hizmette öncülük ettiği için teşekkür ediyor, emeği geçen herkesi ve buraya gelecek çocukları da kutluyorum” diye konuştu.

Daha sonra protokole sunulan çiçek, plaket ve çeşm-i bülbül takdiminin ardından protokol ve çocuklarla birlikte açılış kurdelası kesildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.