REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Eğitim-Bir-Sen’den Yeni Müdürlere “Hoş Geldiniz” Ziyareti

Eğitim-Bir-Sen’den Yeni Müdürlere “Hoş Geldiniz” Ziyareti
22 Mayıs 2014 - 7:29

Türkiye’nin ve Sultanbeyli’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerini ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye Geneli il ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine yaptığı atama fırtınasından Sultanbeyli’de nasibini aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat Budak Eğitim Uzmanı olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Çekilerek yerine Yaşar Çağlar atandı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü normu açık bulunan Sultanbeyli’ye Şube Müdürü atamalarında da iki tane şube müdürü ataması yaşandı.

Tuzla İlçesinden Demiray  Getmez, Pendik İlçesinden Engin Tercan Şube Müdürlüğü sınavını ve Sözlü Mülakat Sınavını kazanarak  Sultanbeyli’ye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandılar.

Eğitim-Bir-Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat Şit ve ilçe Yönetimi’nden Fatih Baydar, Dursun Karabaş, Adem Şahin, Mehmet Canpolat, Ufuk Dilekçiden oluşan ekip Sultanbeyli’nin geleceğini şekillendirecek ve yeni dönemde eğitim adına çözülecek sorunların altına imzalarını atacak bu yeni kadroya başarı dileklerinde bulundular.

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Yaşar Çağlar, Sultanbeyli’de bulunuyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sultanbeyli’de eğitim adına önemli adımlar atacaklarını ifade eden Çağlar, bu çalışmalarda tüm sivil toplum kuruşlarıyla beraber Eğitim-Bir-Sen’i de yanlarında görmek istediklerini ifade etti.  Türkiye genelinde ve Sultanbeyli yerelinde sadece eğitim alanında değil birçok alanda sorunların çözümünde sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini söyleyen Eğitim-Bir-Sen Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat ŞİT, toplumun geleceğinin planlanmasında geleceğimizi emanet edeceğimiz yarının büyüğü olan bugünün küçüklerine büyük bir duyarlılık göstererek bütün çalışmalara katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Engin Tercan ve Demiray Getmez’i de ziyaret ederek Sultanbeyli’de atanmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren sendika yetkilileri, tüm yöneticilerin çalışmalarına katkı sağlamak için yaklaşık 1000 (bin)e yakın üyesiyle hazır olduklarını ifade etti.  İlçemizde eğitim adına yapılması gereken ne varsa elimizi değil bütün gövdemizi taşın altına koymaya hazır hazırız diyen ilçe başkanı Şit, yeni atanan ilçe milli eğitim yöneticilerine sendika yönetimi olarak 7/24 desteklerinin süreceği sözünü yinelediler. Ziyaret yeni atanan idarecilerle hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.