REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Ümraniye ‘Kaliteli Hizmet’i Kurumsallaştırıyor

Ümraniye ‘Kaliteli Hizmet’i Kurumsallaştırıyor
19 Mayıs 2014 - 7:20

Ümraniye Belediyesi sahip olduğu TSE Kalite Belgesi gereğince belediye tarafından sunulan tüm hizmetleri gözden geçiriyor. Hizmetlerle ilgili standartlar oluşturan Ümraniye Belediyesi vatandaşa daha nitelikli ve hızlı hizmet sunmak için eğitim çalışmalarına başladı.

Bu kapsamda Strateji Geliştirme Müdürlüğü koordinatörlüğünde her müdürlükten şef ve kalite temsilcilerinin iştirak ettiği kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Çalışma ile belediyedeki işlerin uygulama adımları, mevzuatı ve bu işte kullanılan dokümanlar analiz edilerek iş akışları ve süreçlerinde iyileştirmeler yapılması öngörülmektedir.

Kalite Yönetim Sistemi (KYS) nin en önemli unsurlarından olan vatandaş odaklılık, hedeflerle yönetim ve sistem yaklaşımını yerleşik bir kültür haline getiren ve TSE’nin gerçekleştirdiği değerlendirmeler sonucu TSE ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında belgelendirilen Ümraniye Belediyesi, yeni dönemde hizmetlerinin kalitesini daha da artıracak.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.