REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İHH’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

İHH’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
19 Eylül 2012 - 16:24

İHH genel merkez yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sarıkurt, Yakup Işık ve Mehmet Gündüz ve Sultanbeyli’li işadamı Hüseyin Sürmeneli, gazetemiz HABER TAKİP’i ziyaret etti.

Bölgede ve özellikle İstanbul’un Anadolu yakasında etkin olarak günlük yayınlanan gazetemizi ziyaret eden İHH yetkilileri, gerek haber, gerek reklam ve gerekse faaliyetlere verdiği destek sebebiyle gazetemiz yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.

Gazetemizden Recep Karakoç, Ömer Faruk Gerçek ve babası Ahmet Ercan Gerçek’le bilgi alışverişinde bulanan ve Türkiye’deki yardım faaliyetlerinin ve insan yetiştirmenin geçmişi üzerine de nostaljik bir sohbet yapan İHH yetkilileri, gazetemiz yöneticilerine İHH’nın hizmetleri ve dünya üzerindeki faaliyetlerini tanıttılar.

 

Sultanbeyli’deki STK’lar ile iletişim içinde olmak istiyoruz

İHH’nın vizyonu ve çalışma disiplini hakkında da bilgiler veren İHH yetkilileri, Sultanbeyli’de de faaliyette bulunduklarını, fakat Sultanbeyli’de bulunan STK’lar ile de iletişim içinde olmak için çalışma başlattıklarını, gazetemiz yöneticilerinden de Sultanbeyli ile Sultanbeyli’deki STK’lar ve işadamları ile köprü olma konusunda destek beklediklerini belirttiler.

 

İHH bir dünya markası

Gazetemiz Haber Takip’ten Recep Karakoç ve Ömer Faruk Gerçek ise cevaben, İHH’nın artık bir dünya markası olduğunu, yaptığı çalışmalarda din, dil ve etnisite gibi ayrım gözetmeden ihtiyaç sahibi tüm insanlara ulaşma ve yardım etme gayretinde bulunduğunu bildiklerini belirterek, bizler de gerek şahsımız ve gerekse gazetemiz adına İHH’nın tüm çalışmalarına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstereceğiz. Bölgemizle ilgili de İHH’dan gelen talep doğrultusunda her türlü yardım ve desteği vermeye hazırız dediler.

Ziyaretin anlam ve önemine binaen bir plaket ve çeşitli hediyeler ve İHH’nın tanıtım kitapları ve DVD görsellerini takdim eden İHH heyeti, HABER TAKİP ailesini tebrik ederek Sultanbeyli’den ayrıldı.

 

 

İHH’dan Sayan’a teşekkür plaketi

 

İHH yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sarıkurt, Yakup Işık ve Mehmet Gündüz ve Sultanbeyli’li işadamı Hüseyin Sürmeneli, Sultanbeyli Rezzan Restaurant ve Nacioğlu yemek firmasının sahibi Veysel Sayan’ı ziyaret etti.

Ziyarette bulunan İHH heyeti, İHH’ya Sultanbeyli’deki faaliyetlerindeki desteklerinden dolayı Sayan’a teşekkür ederek bir plaket ve Mescid’i Aksa maketi takdim etti.

Sultanbeyli Rezzan Restaurant ve Nacioğlu yemek firmasının sahibi Veysel Sayan ise konuklarına ikramda bulundu ve İHH’nın insanların gönlünde taht kurduğunu ve tüm dünyada ihtiyaç sahiplerinin yanında bulunduğunu belirterek, İHH’nın çalışmalarının yanında kendilerinin katkılarının denizde bir damla olduğunu belirterek, İHH ve benzeri yardım kuruluşlarına destek olmak bizim vazifemiz. Gücümüz nispetinde destek olmaya devam edeceğiz inşallah, dedi.

 

 

İHH heyeti Sultanbeyli zabıta müdürü Nur’u da ziyaret etti

İHH yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sarıkurt, Yakup Işık ve Mehmet Gündüz ve Sultanbeyli’li işadamı Hüseyin Sürmeneli, Sultanbeyli Belediyesi zabıta müdürü Salih Nur’u da ziyaret etti.

İHH Heyeti, İHH’nın Sultanbeyli’deki özellikle Ramazan ayındaki faaliyetlerinde Sultanbeyli Belediyesinin ve zabıta müdürlüğünün, faaliyetlere katkısı ve desteği sebebiyle Sultanbeyli Belediyesi zabıta müdürü Salih Nur’a teşekkür ederek ziyaretin bir hatırası olarak Kudüs’ten gelen Mescid’i Aksa maketi takdim etti.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.