REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

KULÜP YÖNETİCİLERİNDEN AKAY’A SÜRPRİZ TEKLİF

KULÜP YÖNETİCİLERİNDEN AKAY’A SÜRPRİZ TEKLİF
16 Ağustos 2012 - 18:22

Muhtarlık görevinde yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay, bundan böyle spor kimliğiyle de gündeme geleceğe benziyor. Boks ve Wushu Federasyonuna bağlı Türkiye Kulüpler Başkanlığına getirilen Bekir Akay, dün kulüp yöneticileri ve sporcularla iftarda buluştu.

KULÜP YÖNETİCİLERİNDEN AKAY’A SÜRPRİZ TEKLİF

Olimpiyat sporlarının konuşulduğu şu günlerde Türkiye’nin değişik illerinde Boks ve Wushu sporlarıyla ilgilenen sporcular ve kulüp yöneticileri Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay’ın tertiplediği iftar programında bir araya geldi. İftar programına Van, Yozgat, Edirne, Ankara, İzmir ve Türkiye’nin değişik illerinden yaklaşık 50 kulüp yöneticisi ve sporcu katıldı. İftar programı Doktorun Sofrasında gerçekleşti.  İftar sonrası yapılan çay sohbetinde kulüp yöneticileri, Muhtar Bekir Akay’a kurulma aşamasında olan Boks ve Wushu Federasyonuna bağlı Türkiye Kulüpler Başkanlığı görevini teklif ettiler.

TÜRKİYE KULÜPLER BAŞKANLIĞI TEKLİF EDİLDİ

Boks ve Wushu dalında spor yapan kulüp yöneticilerinin teklifi karşısında şaşıran Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay, ‘Biz buraya iftar açmak, İngiltere’de gerçekleştirilen Olimpiyatları değerlendirmek, sporcularımızın dertlerini dinlemek ve sohbet etmek için bir araya geldik. Ama görüyorum ki, Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinden gelen değerli kulüp yöneticisi arkadaşlarım ağız birliği yapmışçasına şahsımı Boks ve Wushu Federasyonuna bağlı Türkiye Kulüpler Başkanlığında görmek istiyorsunuz. Bu zarif düşüncenizden dolayı sizlere müteşekkirim. Bugüne kadar gerek muhtar olarak, gerek iş adamı olarak gerekse sporla ilgilenen bir birey olarak mahallemde ve ilçemde bulunan sporcularla ilgilenmeye çalıştım. Yapabileceğim maddi ve manevi destek ne ise onu yapmaya çalıştım. Ancak, benim şu anki iş pozisyonum ve Adil Mahallesi halkının bana verdiği sorumluluktan dolayı başka alanlara ayıracak fazla zamanım yok’ dedi.

AĞMUR HOCA İKNA ETTİ

Adil Mahallesinde Wushu sporu üzerine spor kulübü olan ve önemli sporcular yetiştiren Ağmur Ulusal, muhtar Bekir Akay’ın ‘Başkanlığa ayıracak zamanım yok’ demesinden sonra söz alarak Bekir Akay’a sporcular ve spor kulüp yöneticileri olarak ihtiyaçlarının olduğunu dile getirdi. Bekir Akay’ın her zaman spor ve sporcuların yanında görmek istediğini dile getiren Ağmur Ulusal ‘Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen sporcu dostlarımızla biz bu konuyu uzun zamandır kendi aramızda konuşuyorduk ve bu görevi hakkıyla da yapacağına inandığımız için seni bu başkanlığa davet ediyoruz’ dedi. Aynı bağlamda isteklerin artması üzerine tekrar söz alan Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay, ‘isteklerin içten ve samimiyetle olduğuna inanıyorum. Zamanımın olmadığını en iyi bilen insanlardan biri Ağmur hoca. Ama hocamın bu isteğine şöyle cevap verebilirim. Yapılacak ilk kongreye kadar ben siz değerli sporculara yardımcı olacağım. Ancak, iş yoğunluğumdan dolayı ilk kongrede sizlerden müsaade isteyeceğim’ dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.