REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yılmaz: ‘HABER TAKİP, ihtiyaç haline geldi’

Yılmaz: ‘HABER TAKİP, ihtiyaç haline geldi’
10 Temmuz 2012 - 7:59

1. Yılını dolduran HABER TAKİP gazetemize nezaket ziyaretleri devam ediyor. Dün gazetemize adeta çıkarma yapan Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe teşkilatı, gazete yöneticilerimiz ve çalışanları tebrik etti. Ziyaret programında konuşan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, ‘HABER TAKİP gerek yaptığı haberler olsun, gerek olaylar karşısında dik duruşu, gerekse gündem belirleyen bir gazete olduğu için Sultanbeyli’de gazeteden ziyade ihtiyaç haline geldi’ dedi.

Saadet Partisi’nden gazetemize kuruluş yıldönümü ziyareti

1. yılını dolduran HABER TAKİP gazetemize nezaket ziyaretleri sürüyor. Dün gazete binamıza adeta çıkarma yapan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı, gazete yöneticilerimiz ile görüşüp tebriklerini iletti. Ziyaret programına Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, Belediye Meclis üyelerinden Süleyman Çelik, Hayri Altunay, İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Duman, Tanıtmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ercan Turan, İlçe yöneticilerinden Binali Abdulazizoğlu, Mustafa Şakıma, Adnan Kotan ve Süleyman Özdemir katıldı. Ziyarette gazete yöneticilerimizden Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç ve Ahmet Işıkdağ hazır bulundu.

Yılmaz: ‘HABER TAKİP’in gücü herkes tarafından biliniyor’

Ziyarette HABER TAKİP’in önemine değinen Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, HABER TAKİP Sultanbeyli’de önemli görev üstlendi ve başarıyla yoluna devam ediyor. HABER TAKİP’in gücünün herkes tarafından bilindiğini de belirterek, “HABER TAKİP’in gizli bir gücü var. Okurundan beslenen, köşe köşe okunan bir gazete. Sultanbeyli halkı için önemli bir bilgi kaynağı” dedi.

Kurulduğu günden bu güne HABER TAKİP’i değerli kılan şeyin turalı yayınları olduğunun altını çizen Yılmaz, “taşıdığınız misyon,  kararlılığınız ve zik zak çizmeden yolunuza devam etmektesiniz. Kuruluş yıldönümünüzü Saadet Partisi olarak tebrik ediyoruz” dedi. Yılmaz, HABER TAKİP’in bu anlamda iyi bir çıkış yakaladığını kaydederek, bu konuda HABER TAKİP’in daha iyi yerlere gelmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi. Yılmaz, Sultanbeyli’de yaşayan herkesin HABER TAKİP’e destek olmasının manidar olacağını dile getirdi.

Gerçek: ‘Zorlukları göğüsleyerek yolumuza devam ediyoruz’

HABER TAKİP Gazete yöneticimiz ve Yazı İşleri Müdürümüz Ömer Faruk Gerçek ise HABER TAKİP’in birçok badireye ve birçok zorluğa göğüs gelerek bu günlere ulaştığının altını çizerek, ”Biz halkımız için varız, sizinle güçlüyüz. Bu günümüzde bizleri hatırlamanız bizi onurlandırmıştır” dedi.

Yılmaz: ‘Yerel seçimlere çalışmaya başladık’

Ziyaret programında parti çalışma hakkında da bilgi veren Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, ‘Sultanbeyli’nin ana muhalefet partisi olarak çalışmalarımızı son zamanlarda sıklaştırmaya başladık. Önümüzdeki yerel seçimlerinde öne alınacağını tahmin ettiğimiz için, parti çalışmalarımızı hızlandırmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yerel seçimlerde Sultanbeyli’nin kilit konusu mülkiyet meselesi olacaktır. Gerek 2B gerekse Kentsel Dönüşüm yasaları Sultanbeyli’de seçim belirleyecek konulardır. Bizler Saadet Partisi olarak bu önemli iki konu hakkında çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz’ dedi.

Diğer muhalefet partileri piyasada yok

 

 

Sultanbeyli halkını ilgilendiren önemli yasaların meclisten geçmesine rağmen parlamentoda Milletvekili bulunan partilerin Sultanbeyli temsilcilerinin çalışmadığını dile getiren Yılmaz, ‘Sultanbeyli’de bir Saadet Partisi var birde Ak Parti var. Diğer partilerin temsilcileri halk adına hiçbir çalışma içerisinde olamadıklarını görüyoruz. Bu da Sultanbeyli’de siyasetin ne kadar kısır olduğunu ortaya koyuyor’ dedi. Yapılan ikramlardan sonra Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı günün anlam ve önemine binaen çiçek takdiminde bulundu. Bir yılın anısına çekilen hatıra fotoğrafı sonrası ziyaret son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.