REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

HABER TAKİP’İN HIZI, VALİ MUTLU’YU ŞAŞIRTTI!

HABER TAKİP’İN HIZI, VALİ MUTLU’YU ŞAŞIRTTI!
19 Haziran 2012 - 13:46

İl Özel İdaresi’nin Sultanbeyli’de yaptığı yatırımları yerinde incelemek için dün Sultanbeyli’ye gelen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, ilçemizde unutamayacağı bir anı yaşadı. HABER TAKİP gazetemizin Vali Mutlu’ya yaşattığı sürpriz herkes tarafından takdir topladı. Saat 17.00 sıralarında Hükümet Konağı’nı gezen Vali Mutlu, daha sonra ilçede yapılan diğer yatırımları incelemek için araziye çıktı. Gazete binamızda hummalı ve hızlı bir çalışma soncunda, gazetemiz basıldı ve saat 19.30 sıralarında ‘Vali Mutlu, Sultanbeyli’de incelemelerde bulundu’ manşetli gazetemiz valiye takdim edildi. Haber karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Vali Mutlu, hızlı gazeteciliğimizden dolayı HABER TAKİP ailesini tebrik etti.

 

HABER TAKİP VALİ MUTLU’YA UNUTAMAYACAĞI BİR ANI YAŞATTI!

 

Dün Sultanbeyli’de İl Özel İdaresi’nin yaptığı yatırımları incelemek üzere Sultanbeyli’ye gelen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, HABER TAKİP’in yaptığı hızlı yayıncılık sayesinde unutamayacağı bir anı yaşadı. Vali Mutlu dün saat 17.00 sıralarında Sultanbeyli’ye geldi ve ilk olarak Hükümet Konağını gezdi. Hükümet Konağı ziyaretinden sonra ilçedeki diğer yatırımları yerinde görmek için araziye çıktı. HABER TAKİP, Vali Mutlu daha ilçeden ayrılmadan Hükümet Konağı gezisini haberleştirdi ve gazeteyi Vali Mutlu’ya ulaştırdı. Gezisini daha tamamlamadan ziyaret haberini gazete manşetinde gören Vali Mutlu şaşkınlığını gizleyemedi.

 

VALİ MUTLU, HABER TAKİP YÖNETİCİLERİNİ TEBRİK ETTİ!

 

Gazete yetkililerini tebrik eden Vali Mutlu: ‘Ulusal gazetelerden daha hızlı çalışıyorsunuz. Sizi bu başarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Bana unutamayacağım bir anı yaşattınız’ dedi. Bu başarının ölümsüzleştirilmesini isteyen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, gazete yöneticilerimiz Recep Karakoç, Ömer Faruk Gerçek, Ahmet Işıkdağ ve Vecdi Bayraktar’ı yanına alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.