REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Şampiyon Haber Takip’te

Şampiyon Haber Takip’te
05 Nisan 2012 - 16:38

Şampiyon Haber Takip’te

 

 

Geçtiğimiz hafta Estonya’nın Başkenti Tallin’de tarih yazan Sultanbeylili Milli Sporcularımız, ilçeye döndü. İlçeye dönüşünün hemen ardından gazetemiz HABER TAKİP’e misafir olan Akça Spor Kulübü sporcuları, kendilerine verilen haber desteklerinden dolayı gazete yetkililerimize teşekkür ettiler. Avrupa Şampiyonu Öznur Kızıl, ‘ilçeye altın madalya ile dönmekten son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

 

 

İLK ZİYARETİ EN ÇOK DESTEĞİ GÖRDÜKLERİ HABER TAKİP’E YAPTILAR

 

Geçtiğimiz hafta Estonya’yı sallayan Sultanbeylili Milli Sporcularımız Sultanbeyli’ye döndü.  Sultanbeyli’de ilk ziyaretlerini HABER TAKİP’e gerçekleştiren Milli Sporcularımız, sevinçlerini gazete çalışanlarımız ile paylaştı. Estonya dönüşünden sonra Ankara’ya giden Milli Sporcularımız önce Spordan Sorumlu Bakan Suat Kılıç ardından da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüşlerdi. Ankara’daki ziyaretlerini bitiren Milli Sporcularımız dün Sultanbeyli’ye döndü. Milli Sporcularımız, Sultanbeyli’de kendilerini en çok destekleyen kurum olarak HABER TAKİP’i gördükleri için ilk ziyaretlerini gazetemize yaptılar. Ziyarete Akça Spor Kulübü Sahibi ve Milli sporcuların hocası Niyazi Akça, 48 Kg’da Avrupa 1.’si Öznur Kızıl ve A.Gençler Kategorisinde Avrupa 3.’sü Muhammet Topçu geldi.

 

 

AKÇA: ‘DESTEK ÇIKILSA BU SPORCULAR DAHA FAZLASINI YAPAR’

Ülkeye ve Sultanbeyli’ye madalyalarla dönmenin gururunu yaşayan Milli Sporcularımız, sevinçlerini gazete çalışanları ve gazete yöneticilerimiz ile paylaştı. Sultanbeyli’de spora ve sporcuya fazla değer verilmediğinden yakınan kulüp yöneticisi Niyazi Akça: ‘Bu Milli Sporcularımıza destek çıkılsa inanıyorum ki, çok farklı sonuçlar ortaya çıkar. Kısıtlı ve dar imkânlarımıza rağmen sporcularımız hem ülkemizin hem de ilçemizin reklamını yapıyor ama hak ettikleri değeri görmüyorlar” dedi.

 

KIZIL: ‘UMARIM ARTIK FARK EDİLİRİZ’

48 Kg’da Avrupa Şampiyonu olan Altın Kız Öznur Kızıl’da sporculara ilgisiz davranılması ve sahip çıkılmamasından şikâyetçi. Milli Sporcular olarak Türkiye’ye spor dalında büyük başarılar kazandırdıklarını dile getiren Kızıl, ‘Ülkemiz adına yarışmak ve ay yıldız bayrağı göndere çektirmek çok güzel bir duygu. Son maçımda salonda bulunan binlerce insan İstiklal Marşımızı dinlettim. Bundan daha büyük bir duygu yok” dedi. Ülke ve ilçe adına kalıcı reklamlar yaptığını dile getiren Kızıl, ‘Ancak, ilçemizde spor ve sporculara fazla değer verilmemesi bizleri üzmektedir” ifadelerini kullandı. Avrupa 3.’sü Muhammet Topçu’da Öznur Kızıl ile aynı duyguları paylaştığını ifade etti.

 

 

 HABER TAKİP SİZİNLE BERABER

Milli Sporcuların ziyaretinde gazete yöneticilerimiz Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç ve Ahmet Işıkdağ hazır bulundu. Milli Sporcuları tebrik eden yöneticilerimiz, bugüne kadar ilçede bulunan tüm başarılı sporcuların ve kulüplerin yanlarında yer aldıklarını ve bundan sonrada bu duyarlılığı HABER TAKİP gazetesi olarak devam ettireceklerini dile getirdiler. Akça Spor Kulübü Sahibi Niyazi Akça spora verdiği desteklerden dolayı gazete yöneticilerimize birer madalya verdi. Yapılan ikramlardan sonra Milli Sporcularımız bir sonraki müsabakalara hazırlanmak üzere gazete binamızdan ayrıldılar.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.