REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Sultanbeyli Has Parti’den gazetemize ziyaret

Sultanbeyli Has Parti’den gazetemize ziyaret
26 Mart 2012 - 14:52

Sultanbeyli Has Parti’den gazetemize ziyaret

Has Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatı gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Has Parti Sultanbeyli ilçe başkanı Dt. Oktay Karataş ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Haber Takip gazetesine yayın hayatında başarılar dilemek ve gündeme ilişkin konularda fikir teatisi yapmak üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

Karataş: ‘Haber Takip bağımlılık yaptı’

İstanbul’da Anadolu yakasında günlük basılan ve aboneye gönderilen günlük bir gazetenin ilk defa Sultanbeyli’de yayın hayatına başlamasının kendileri ve tüm Sultanbeylililer için bir gurur vesilesi olduğunu belirten Has Parti Sultanbeyli ilçe başkanı Dt. Oktay Karataş, bu işin emek ve tecrübe gerektirdiğini belirterek, gazetenizin kurucuları Recep Karakoç, Ahmet Işıkdağ ve Ömer Faruk Gerçek’i kutluyoruz. Tüm Haber Takip ekibine ilçemize olan katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz, dedi. İstanbul’un tüm ulusal basının merkezi olması sebebiyle İstanbul’da yerel gazeteciliğin çok zor ve sorunlarla baş başa olduğunun farkında olduklarını belirten Karataş, fakat gözlemliyoruz ki Haber Takip tüm bu zorlukları aşarak yaklaşık sekiz aydır düzenli olarak yayınlanmıyor, dedi.

Sabah ilk işimiz Haber Takip’i okumak

Has Parti Sultanbeyli ilçe başkanı Karataş, “Birçok esnaf ve sanayici arkadaşımız gibi biz de, sabahleyin gelen gazeteleri elimize aldığımızda ilk önce Haber Takip’i arıyoruz, onu okumadan, ilçemizdeki olaylarla ilgili haber ve değerlendirmelere bakmadan ulusal gazetelere geçemiyoruz, adeta yerel gazete bağımlısı olduk,” dedi.

Seçimden seçime değil tam zamanlı çalışıyoruz

Has Parti’nin Sultanbeyli’deki çalışmalarına da değinen Karataş, Has Parti olarak seçimden seçime değil tüm zamanlı olarak çalıştıklarını belirterek, önemli günlerde o günün anlamına göre program ve ziyaretler düzenliyoruz. Ana kademe ve gençlik ve hanım kolları üyelerimizin düzenlediği etkinlikleri Sultanbeylililerle buluşturuyoruz dedi.

Haber Takip hep yanımızda

Karataş, Has Parti olarak düzenledikleri etkinliklerde de her zaman Haber Takip gazetesinin yanlarında olduğunu belirterek, “Etkinliğimizi yapıyoruz, hemen ertesi günü yaptığımız etkinliğin haberini Haber Takip gazetesinden okuyoruz, bu şekilde etkinliğimizin içeriği hemen ertesi gün tüm Sultanbeylililere de ulaştırabiliyoruz, bu sebeple sizlere ayrıca teşekkür ediyorum.’ ifadelerini kullandı. Başkan Karataş, konuşmasının sonlarında ilçe binasının Atatürk Caddesine taşındığını ve partiye gelecek insanları yeni yerlerinde beklediklerini söyledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.