REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

TSE Tüketici Paneli “ düzenliyor

TSE Tüketici Paneli “ düzenliyor
14 Mart 2012 - 14:06

TSE Marmara Bölge Koordinatörlüğü, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeniyle Türk Standartları Enstitüsü Gebze Kalite Kampüsü’ nde panel düzenliyor.

 

Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün’ün de davetli olduğu panel’de, Sağlık Sektöründe Tüketici Hakları ve Hasta Odaklı Yaklaşım, 2011 Yılı Tüketici sorunları, Tüketici Bilincinin Yerleşmesi ve Öğrenci Gözüyle Tüketici konuları ele alınacak. Açılış konuşmasını TSE Marmara Bölge Koordinatörü, Deney ve Kalibrasyon Merkezi Başkanı Mehmet Hüsrev’in yapacağı panel TSE Kalite Kampüsü Konferans salonunda yapılacak. Moderatörlüğünü  TSE Marmara Tanıtım ve Pazarlama Müdürü  Ayhan Doğan’nın yapacağı panele  İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kocaeli İl  Şube Müdürü Veysi Uzunkaya, HABER TAKİP’in güçlü kalemi Gazeteci Tevfik Erk, Gebze Ticaret Meslek Lisesi Öğrencisi Berfin Sal konuşmacı olarak katılacaklar.15 Mart Dünya Tüketiciler Günü Birleşmiş Milletler tarafından “Dünya Tüketiciler Günü” olarak ilan edilmiştir. Her yıl ülkemizde 15 Mart Tüketiciler Günü olarak tüketici kuruluşları tarafından çeşitli etkinler düzenlenmektedir.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.