REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Sultanbeyli Kent Konsey’inde görev değişikliği

Sultanbeyli Kent Konsey’inde görev değişikliği
07 Mart 2012 - 16:18

Sultanbeyli Gençlik Meclisi (SGM) Başkanlığını 3 yıla yakın bir zamandır başarıyla sürdüren Erkan Dinç, görevini Gençlik Meclisi Başkan Yardımcılarından ve aynı zamanda Kebir Kahvaltı Pınarı işletmecisi olan Ali Yavuz Selim’e devretti.

Görevi devralan Ali Yavuz Selim HABER TAKİP’e yaptığı açıklamada “Bizler Sultanbeyli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri olarak üç yıla yakın bir zamandır Gençlik Meclisi Başkanımız Sayın Erkan Dinç’in önderliğinde, Sultanbeyli gençliği için faydalı işler yapmaya çalıştık. Bunlardan bir kısmından burada bahsetmek istiyorum. Daha önce hiçbir ilçede yapılmamış olan ‘’Üniversiteli gençler soruyor Sultanbeyli’yi yönetenler cevaplıyor’’ adlı panel programı ile İlçemizin gençlerini İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Müftüsü gibi ilçenin önemli idarecileriyle bir araya getirdik. Sultanbeyli Çocuk ve Gençlik Merkezi (ÇOGEM) ile beraber Kitap Toplama Kampanyası ve Uçurtma Şenliği gibi programlarımız oldu.

Sultanbeyli Gençlik Meclisi ve Demokrat Gençlik Platformu’nun (DGP) ortak çalışmasıyla düzenlenen Genç Liderler Akademisi açılış programı Sultanbeyli’de gerçekleştirildi ve beş hafta süren eğitim programları için arkadaşlarımızla beraber komşu ilçelerde yapılan eğitim seminerlerine katıldık. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve vakıflarla buna benzer organizasyonların içinde yer aldık. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz söyleşi programlarında Yavuz Bülent Bakiler, İsmail Kılıçarslan, Cevdet Tellioğlu ve Nadir Kılınç gibi önemli şair, yazar ve gazetecileri misafir etme olanağımız oldu. Bundan sonraki süreçte de yine Belediye Başkanımız Hüseyin Keskin ve Kent Konseyi Başkanımız Reşat Atalar’ın katkılarıyla Sultanbeylimiz de farkındalık yaratacak ve zihinlerde kalacak faydalı çalışmalar yapmayı  hedefledi ve hedefliyoruz” dedi..

Ali Seli Yavuz, bizi bu göreve layık gören büyüklerimizin yüzünü kara çıkarmayacağımızı düşünerek Rabbimden bizleri bu yolda muvaffak kılmasını diliyorum diyerek sözlerini noktalandırdı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.