REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

KAYMAKAM CEYLAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

KAYMAKAM CEYLAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
19 Şubat 2012 - 15:48

Hafta sonu tatillerini de Sultanbeyli’de geçiren ilçe Kaymakamı Mehmet Ceylan, Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.  Cumartesi günü HABER TAKİP gazetemizi ziyaret eden Kaymakam Ceylan, gazete binamızı gezip gazete çalışmaları hakkında yöneticilerimizden bilgi aldı.

 

 

KAYMAKAM MEHMET CEYLAN’DAN HABER TAKİP’E ZİYARET

 

Hafta sonu tatilini de Sultanbeyli’de geçirmeye başlayan Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan, Cumartesi günü Sultanbeyli Mal Müdürü Fikri Ay ile beraber HABER TAKİP’i ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren ziyarette gazete yöneticilerimiz Recep Karakoç, Ahmet Işıkdağ ve Vecdi Bayraktar hazır bulundu. İlçenin gündeminde olan konuların konuşulduğu ziyarette, Kaymakam Mehmet Ceylan önemli konulara değindi.

 

CEYLAN: ‘ESKİ KAYMAKAMLIK BİNASI YERİNE 30 DERSLİK OKUL YAPILACAK’

 

Samimi bir hava içerisinde geçen ziyarette Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulunun akıbeti hakkında bilgi veren Ceylan: “ Merkez camiinin yanında bulunan Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu bildiğiniz gibi Sultanbeyli’nin en eski okulu. 16 derslik alanıyla öğrencilerimize hizmet veriyor. Depreme dayanıklı olmaması nedeniyle yıkımı söz konusuydu. Yazışmalar bitti. Okulumuz yıkılacak eski Kaymakamlık binası yerine 30 derslik büyük bir okul yapılacak” dedi.

 

ÇOK KISA ZAMANDA HÜKÜMET KONAĞINA TAŞINACAĞIZ

Belediye yönetimi ile uyum içerisinde hareket ederek ilçeye birçok hizmeti kazandırdıklarını söyleyen Kaymakam Mehmet Ceylan: “ Hükümet konağımızda bu hizmetlerden biri. Hava şartları kötü gitmemiş olsaydı şuanda Hükümet Konağına taşınmış olacaktık. Binada çok az iş kaldı. Bina bittikten sonra kamu kurumlarımız yeni yere taşınacak ve halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edecek” dedi.

 

CEYLAN: ‘SON DÖNEMDE SULTANBEYLİ’YE ÖNEMLİ HİZMETLER GELİYOR’

 

Kurumlar arası sıkı diyalogun başarılı çalışması sonucu ilçeye önemli hizmetlerin geldiğini söyleyen Kaymakam Ceylan: ‘Bu projelerden biri 400 yataklı hastane diğeri ise Gölet projesi.

400 yataklı hastane ve Gölet Projesinin ihaleleri yapıldı. Bu iki proje bittiğinde Sultanbeyli’nin çehresinin değişeceğini hep beraber göreceğiz” dedi.

 

HABER TAKİP DENGELİ BİR POLİTİKA İZLİYOR

 

HABER TAKİP’i her sabah okuduğunu söyleyen Kaymakam Ceylan: ‘İlçemizde günlük bir gazetenin olması ilçemiz adına sevindirici. İnsanlarımız ilçesinden haberdar oluyor. Ayrıca, HABER TAKİP dengeli yayın politikası ile birçok kesim tarafından beğeniyle takip ediliyor” dedi. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından Kaymakam Mehmet Ceylan ve Mal Müdürü Fikri Ay gazete binamızdan ayrıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.