REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Bülbül: ‘Fatih Erbakan 19 Şubat’ta Sultanbeyli’de’

Bülbül: ‘Fatih Erbakan 19 Şubat’ta Sultanbeyli’de’
17 Şubat 2012 - 11:34

Gazetemiz Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe gençlik kolları başkanıyla yeni yaptıkları gençlik merkezinde bir araya geldi.  Yönelttiğimiz soruları Gençlik Kolları Başkanı Fetullah Bülbül içtenlikle cevapladı.

HABER TAKİP Saadet Partisi Sultanbeyli gençliğinin ilçemizdeki durumu nedir?

FETULLAH BÜLBÜL: Öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. İlçemizdeki saygın gazetelerden birisiniz. Görevinizde sizlere başarılar diliyorum ve sorunuza dönüyorum.

Bağlı bulunduğumuz parti Milli Görüş siyasetinin günümüzdeki son temsilcisi Saadet Partisidir. Bizler ise bu partinin İstanbul Sultanbeyli İlçesinin teşkilat mensuplarıyız. Bununla birlikte görev alanımız ve hedef kitlemiz her şeyden önce gençliktir. Bizim de gençlik kolları olarak, bu hedef kitleye Milli Görüş prensiplerini, partimizi ve “Önce Ahlâk ve Maneviyat”  ilkemizi anlatmak için aynen partimizin üst yönetimi gibi teşkilatlanmış olmamız ve çalışmalarımıza aralıksız devam etmemiz gerekiyor. Buna göre 30 kişilik ilçe yönetimiyle haftalık toplantılarımızı icra ediyoruz. Yine 15 mahallede gençlik başkanı ve yönetimleriyle haftalık toplantı ve faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.  Gençlik teşkilatı olarak yapmış olduğumuz faaliyetleri daha iyi duyurabilmek adına genç kardeşlerimizi gencspsultanbeyli.com adlı internet sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Detaylı bilgilere bu sayfadan kardeşlerimiz ulaşabilirler.

HABER TAKİP Yeni Gençlik Merkezinizle ilgili bize bilgi verir misiniz?

FETULLAH BÜLBÜL: Gençlik teşkilatımız tam kadro çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu çalışmaları yaparken genç arkadaşlarımıza yakışır, çalışmalarımızı daha rahat yapabileceğimiz bir mekân ihtiyacının olduğunu hissettik. Hiç vakit kaybetmeden başkanlık divanımızın aldığı karar neticesinde yoğun bir çalışma altına girdik. Bu çalışmalar sonucunda gençliğimize çok güzel bir mekân kazandırdık. “Gençlik Koordinasyon Merkezi” adını verdiğimiz bu mekânımızda bütün genç kardeşlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı tekrar belirtmek isterim. Tabii bu arada “Gençlik Koordinasyon Merkezi”mizin yapımı aşamasında başta, ilçe gençlik yönetimimize, mahalle teşkilat mensuplarımıza, ilçe üst yönetimimize ve gençlik istişare heyetimize emek ve gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunmak isterim.

Sizin de gördüğünüz gibi, mekânımızdan biraz bahsetmek isterim. Gençlik Koordinasyon Merkezimizde toplantı odamız, birim başkanları odamız,  kafeteryamız, kütüphanemiz, teras balkonumuz, konferans ve sinema salonumuz bulunmaktadır. Merkezimizin yapımı aşamasında sadece teşkilatımıza mensup kardeşlerimizin değil, Sultanbeyli’deki bütün genç kardeşlerimizin ihtiyacını giderecek bir mekân olması gerektiğini düşündük. Bu düşünceyle bütün genç kardeşlerimizi mekânımıza davet ediyorum. Bunun dışında çeşitli sosyal faaliyetler, film gösterimleri de burada yapmaya devam ediyoruz. Tüm genç kardeşlerimizi bu programlara davet ediyoruz. Bilgi almak için bizi sitemizden takip edebilirler.

HABER TAKİP Tüm ülke genelinde yapılan “ERBAKAN HAFTASI” ile ilgili olarak neler söylemek istersiniz?

FETULLAH BÜLBÜL: Merhum Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız, baki âleme hicretinin 1. yıldönümünde Türkiye genelinde düzenlenecek programlarla anılacak. 24 Şubat-2 Mart tarihleri arasını ‘Erbakan Haftası’ ilan eden partimiz, başta büyükşehirler olmak üzere bütün illerde birbirinden farklı birçok etkinlik düzenleyecek. Programlardan birisi de 27 Şubat’ta, birçok şehirde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilecek hatim ve mevlit programları olacak.
Saadet Partisi Genel Merkezi öncülüğünde, MİLKO kuruluşları ve il teşkilatları, Milli Görüş’ün Merhum Lideri Erbakan Hocamızı anmak için ülke genelinde birçok etkinlik düzenleyecek. Çalışmaları organize etmek amacıyla “Hocamızı Anma Komisyonu” kurulan partimizde, “24 Şubat – 02 Mart” tarihlerini içine alan hafta “Erbakan Haftası” olarak belirlendi. En önemli programlardan birisi İstanbul’da olacak. Gençlik Kuruluşları, 26 Şubat’ta İstanbulumuzda “Gençlik Gecesi” düzenleyecek.
HABER TAKİP Sultanbeyli gençliği olarak sizin herhangi bir programınız olacak mı?

FETULLAH BÜLBÜL: Tabii ki. Sultanbeyli gençlik kolları olarak biz de merhum hocamızı anmak üzere 19 Şubat’ta bir program düzenliyoruz. 19 Şubat Pazar saat 19.30 da, Atlas Kongre ve Düğün Salonu’ndaki programa vefa duygusu olan bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz. Programla alâkalı kısa bir bilgi vererek sözlerimi toparlamak istiyorum. Programımıza Genel İdare Kurulu Üyemiz, Genel Başkan Başdanışmanımız Sayın Dr. Muhammed Ali Fatih Erbakan’ın katılımıyla birlikte, Kur’an-ı Kerîm tilavetleri, ezgi ve sinevizyon gösterimlerimiz olacaktır. Başta genç kardeşlerimiz olmak üzere bütün hanımefendi ve beyefendileri bu özel ve güzel gecede görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyor ve bu röportajdan dolayı gazetenize, size ve okuyucularınıza şükranlarımı sunuyorum dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.