REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Haber Takip

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Özgür Kudüs” Sevdalısı Sultanbeyli’de

“Özgür Kudüs” Sevdalısı Sultanbeyli’de
01 Şubat 2012 - 15:48

Sultanbeyli Anadolu Gençlik Dergisi “Kudüs’ün özgür ve aydınlık şafağı” nı müjdeleyen isim Nurettin Şirin’i Ağırlamaya hazırlanıyor.

AGD Nureddin Şirin’i ağırlayacak

Ömrünü Kudüs’ün özgürlüğüne adayan Nurettin Şirin Asr-ı Saadet Ders halkaları kapsamında 3 Şubat 2012 Cuma günü Saat:19,30 da Anadolu Gençlik Düğün Salonunda “Arap Baharı ve Filistin” konulu bir konferans gerçekleştirilecek. Anadolu Gençlik Dergisi Sultanbeyli temsilciliğinin organize edeceği programa halktan yoğun ilgi bekleniyor.

Nurettin Şirin Kimdir?

Nureddin Şirin denince akla Kudüs gelir.
“Kudüs’ün özgür ve aydınlık şafağı”nı müjdeleyen bir isimdir , siyonizm’e karşı mücadele azmini ifade eden, daima hürmetle anılmayı ziyadesiyle hak eden, hizip kavgalarında, ucuz polemiklerde, kaba-saba tartışmalarda harcanmaması gereken bir isim.

Tevhid dergisinde ve Selam gazetesinde yıllarca Kudüs’ü yazdı. İnternet sitesi Velfecr’de yıllardır Kudüs’ü yazıyor. Kudüs’le ilgili yüzlerce toplantının organizasyonunda yer aldı, yüzlerce afiş ve bildiri hazırladı, yüzlerce –belki de binlerce- konuşma yaptı.

Ve Kudüs için çeşitli aralıklarla en az 10 sene Medreseyi Yusufiye’de kaldı. Her senesi, her ayı, her haftası, her günü, her saati, her dakikası, her saniyesi Allah rızası için Özgür Kudüs davasına adanmış 10 koca sene…

Haçlıların Tapınak Şövalyeleri varsa bizim de ‘Aksa Fedaileri’miz var ve Türkiye’de o fedailerin başını Nureddin Şirin çekiyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.